ABOUT ME

Mulle meeldib internet, meeldivad uued teistsugused lähenemised kliendile, internetile, ajale. Meelib mõelda, milline on internet aasta, kolme aasta, kümne aasta pärast.
Meeldib müügi juhtimine, inimeste juhtimine, meeldib rühkida kõige paremaks, edukamaks.
Seni suurimaks edulooks pean CV Keskuse stateegilist müügijuhtimist, kus õnnestus jõuda tasemini, mille juures ettevõtte juurde tekkis kosilasi ning toimunud müügitehing on hetkel üks Eesti internetiäri edulugusid. Kindlasti on CV Keskuse müügil ka roll selles, et üks maarjamaalane lendab varsti-varsti kosmosesse.

Teine tugev ja hea kogemus on United Dogs and Cats müügijuhtimine – siingi sai alustatud nullist ülesehitades müügiorganisatsioon ja reeglistik, päädis tegevus rahvusvahelise müügimeeskonna- ja agentide võrgustikuga Ladina-Ameerikast Kesk- ja Lõuna-Euroopani. Tegevus päädis koostööst Electroluxiga sündinud projekt, mida pärjati ihaldusväärse Baltic PR Award Grand Prixiga.
UDC hääbumine oli kurb ning äkiline, milles õnnestus näha toimuvat omanikeringi kirglike kulisside taha. Siit sain tunnetuse, kuidas mõtlevad investorid ning varasemad omanikud.
Hetkel koordineerin ühe rahvusvahelise start-up ettevõtete loomise ning arendamise projekti, ikka selleks, et tekiks enam rahvusvahelisele turule suunatud ettevõtteid ning ettevõtlusmeelsetele kick-offi anda.
Praegu on ülihea aeg alustamiseks, sealhulgas järjekordse eesti eduloo oma.

Mina alustasin esimese oma ettevõttega 24 aastaselt. Kraapisin kokku sugulastelt rahalisi vahendeid ja ilma igasuguse mentorluseta alustasin äritegevust. Algul toimetasin ise, hiljem palkasin juurde tööjõudu. Õnneks õnnestus äri 2 aasta pärast praktiliselt 0-kasumiga maha müüa; õppisin sellest kogemusest seda, et igas äris peab areng ja kasv olema tegevustesse sisse kirjutatud. Igasugune stabiilne seisak on tagasiminek. Kuid kasvu ja arengut ei ole enamasti ilma investeeringuteta võimalik saavutada. Investeeringuid ning omanikeringi suurenemist ei tohi karta.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s